Platba prevádzkového poplatku

Platba za prevádzkové náklady MŠ:

Tento poplatok sa vzťahuje na mladšie a stredné deti. Poplatok neplatia deti, ktoré majú jeden rok pred nástupom do ZŠ (predškoláci) alebo deti s pokračovaním predprimárneho vzdelávania ( po starom odložená šk.dochádzka).

Zaplatiť sa má najneskôr do 10.dňa príslušného kalendárneho mesiaca nasledovne:

• mesiace september -december ( 4 krát 17€ = 68€)
  • mesiace január -marec (3 krát 17 = 51€)
  • mesiace apríl -jún (3 krát 17 = 51€)

Platba:

• výhradne prevodom z účtu na číslo účtu- SK29 5600 0000 0090 1895 8007
  • pri platbe uvádzať do poznámky meno a priezvisko dieťaťa

Ak dieťa pre chorobu nebude navštevovať materskú školu viac ako 30 dní (nepretržite), rodič dostane od MŠ tlačivá na vyplnenie( žiadosť o odpustenie poplatku, ktorú vyplní rodič + potvrdenie od lekára, ktoré potvrdí lekár). Vyplnené tlačivá prinesie do materskej školy.

Vzniknuté preplatky sa vrátia na účet zákonného zástupcu do konca mesiaca júl 2024.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky