Materská škola Cigeľ

Tlačivá na stiahnutie

ŽIADOSŤ O PRIJATIE DIEŤAŤA DO MŠ - bude priložená nová žiadosť na šk.rok 2024/25 od 13.5.2024

DOTAZNÍK NOVOPRIJATÉHO DIEŤAŤA - bude priložený nový dotazník na šk.rok 2024/25 od 13.5.2024

POTVRDENIE OD LEKÁRA (vypíše lekár po 7. dňoch neprítomnosti dieťaťa z dôvodu ochorenia, sviatky a víkendy sa nepočítajú)                                                                                                                            PLATÍ PRE PREDŠKOLÁKOV!!!

POTVRDENIE OD LEKÁRA - PRI ODPUSTENÍ PREVÁDZKOVÝCH NÁKLADOV (dieťa neprítomné v MŠ 30 po sebe idúcich dní)

ŽIADOSŤ ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU- PRI ODPUSTENÍ PREVÁDZKOVÝCH NÁKLADOV (dieťa neprítomné v MŠ 30 po sebe idúcich dní)

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky